Apie mus

„BSS grupė“ – jau antrą dešimtmetį veikianti, profesionalias patalpų valymo ir teritorijos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė. Dirbame visoje Lietuvos teritorijoje ir kiekvienam klientui siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina ne tik standartiniai, bet ir specialūs valymo darbai: patalpų dezinfekavimas, sunkiai prieinamų objektų valymas, postatybinių atliekų tvarkymas ir kt.

Mūsų vertybės ir tikslai

  • Skaidrumas ir pagarbūs santykiai tiek su darbuotojais, tiek su klientais. 
  • Pasitikėjimu, sąžiningumu ir atvirumu pagrįstas bendravimas. 
  • Savo žinias ir įgūdžius pritaikyti užtikrinant aukščiausios kokybės paslaugas ir tvarką klientų aplinkoje. 
  • Siekti geriausių rezultatų klientams, darbuotojams ir verslui.

Kodėl verta rinktis mus?

Viena didžiausių valymo įmonių

Esame TOP 5 valymo įmonė Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 11 metų patirtį. Turime daugiau nei 1000 darbuotojų visoje šalyje, o per metus išvalome net 100 km² patalpų ploto.

Aukščiausios kokybės valymo paslaugos

Įmonėje įdiegtos ISO9001 kokybės vadybos, ISO14001 aplinkos vadybos, OHSAS 18001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos. Nuolat rūpinamės naujų įgūdžių įgijimu, todėl personalui organizuojame profesinio lavinimo kursus.

Kokybės valdymo sistema „Qualytick“

Sistemos dėka klientai gali išmaniajame įrenginyje sekti valymo užduočių statusą, gauti patvirtinimą, kai baigiame valyti patalpas, palikti atsiliepimus, į kuriuos operatyviai reaguojame ir atsisakyti popierinių sutarčių ar ataskaitų, taip prisidedant prie gamtos saugojimo.

Moderni valymo įranga

Naudojame naujos kartos iMop valymo mašinas, patogius iScrub paviršių plovimo įrenginius ir kitą modernią įrangą, kuri ne tik palengvina tvarkytojų darbą, bet ir padeda užduotis įveikti greičiau. Taip taupome savo klientų laiką ir optimizuojame valymo kaštus.

Darbuotojų atvykimo ir laiko kontrolės sistemos

Turime įdiegtą efektyvią darbo laiko kontrolės sistemą, kuri padeda vesti darbo laiko apskaitą, sudaryti grafikus ir sekti darbuotojų išdirbtą laiką objektuose. Įrankis taip pat leidžia išvengti vėlavimo, grafiko neatitikimų ir laiku reaguoti į bet kokius pasikeitimus.

Socialinė atsakomybė
Kuriame darbo vietas socialiai jautrioms žmonių grupėms – neįgaliesiems ir vyresnio amžiaus žmonėms. Leidžiame jiems pasirinkti darbo krūvį ir pobūdį, todėl dirbdami su mumis, klientai prisideda prie socialiai atsakingo verslo.

Atsiliepimai

Esame patenkinti įmonės atliekamų darbų kokybe, atidumu ir darbuotojų kompetencija. Svarbiausia – visi darbai yra atliekami laiku, į visus pageidavimus yra reaguojama operatyviai.

Violeta Dargienė

Direktoriaus pavaduotoja

Esame patenkinti UAB „BSS grupė“ atliekamais darbais, valytoju nuoširdžiu darbu ir reakcijos laiku į susidariusias situacijas. Rekomenduojame!

Vilija Gerulaitienė

Kauno RC vadybininkė

Darbų organizavimu, darbuotojais, paslaugų kokybe ir nuolatine jos priežiūra esame labai patenkinti.

Kęstutis Butkus

Finansų direktorius

UAB „BSS grupė“ pasirinkome kaip galinčią užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę labai patrauklia kaina. Esame patenkinti patalpų valymo sprendimais. Svarbiausia – į visus pageidavimus reaguojama operatyviai.

Vygintas Kulėša

Projektų vadovas

Pasirinkome UAB „BSS grupė“, nes buvome maloniai nustebinti paslaugos kaina ir sugebėjimu užtikrinti aukštą darbų kokybę.

Linas Bulzgys

Generalinis direktorius

Esame labai patenkinti UAB „BSS grupė“ atliekamais valymo darbais, kokybės kontrole, įmonės ir valymo darbus atliekančių darbuotojų kompetencija, patikimumu.

Vilius Masiulis

Teismo kancleris