Paslaugos

Infekcines ligas sukeliančių, patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.), esančių aplinkoje, naikinimas, COVID-19 prevencija.

Biurų, komercinių, pramoninių, gyvenamųjų ir kt. patalpų valymas visoje Lietuvoje. Pasirūpinsime viskuo – nuo dulkių ar technikos valymo, iki darbuotojų indų išplovimo.

Profesionali kenkėjų kontrolės komanda padės jums kenkėjų naikinimo klausimais. Jūsų verslui, ūkiui ar namams. Sertifikuotos paslaugos teikiamos pagal visas higienos normas ir reikalavimus.

Aplinkos priežiūra visus metus: kiemo šlavimas, šiukšlių surinkimas, sniego nukasimas, vejos pjovimas „Viking“ technika, grėbimas, genėjimas, tręšimas ir sodinimas.

Kokybiškas langų valymas pagal grafiką arba vienkartinius iškvietimus visoje Lietuvoje. Sertifikuoti profesionalai dirba su naujausia kėlimo ir plovimo įranga.

Specialūs valymo darbai pagal individualius užsakymus: generalinis valymas prieš higienos patikrinimą, ypatingai užterštos dangos, baldų valymas, sunkiai pasiekiamų plotų tvarkymas.

Miestas, kiemas, architektūra ir gamta – visa tai matome kaip sodą, kuriam reikalingas žmogaus-sodininko rankų prisilietimas.