Licencijuota kenkėjų kontrolė

Profesionali kenkėjų kontrolės komanda padės jums kenkėjų naikinimo klausimais. Jūsų verslui, ūkiui ar namams. Sertifikuotos paslaugos teikiamos pagal visas higienos normas ir reikalavimus.

Mūsų atliekamos paslaugos visoje Lietuvoje:

  • Deratizacija (graužikų kontrolė);
  • Dezinsekcija (skraidančių ir ropojančių vabzdžių kontrolė);
  • Dezinfekcija (mikroorganizmų naikinimas).

Paslaugų tipai įmonėms, ūkininkams bei gyventojams:

  • Nuolatinė kenkėjų kontrolės priežiūra (monitoringas);
  • Vienkartiniai kenkėjų kontrolės darbai.

Nuolatiniai kvalifikacijos kėlimo kursai bei domėjimasis naujausiomis kenkėjų kontrolės metodais leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti novatoriškiausius kenkėjų kontrolės sprendimus pagal individualius poreikius.

Visi mūsų darbuotojai yra licencijuoti savo srities specialistai. Laikomės visų saugumo reikalavimų, dirbame tik su Lietuvoje autorizuotomis bei sertifikuotomis medžiagomis ir priemonėmis.

BSS grupės kenkėjų kontrolės profesionalai orentuojasi į ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su klientais, todėl teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų kenkėjų kontrolės profesionalai atvyks į jūsų objektą ir įvertinę specifiką bei poreikį pasiūlys racionaliausią ir efektyviausią kenkėjų kontrolės sprendimą.

Lietuvoje maisto pramonės privatus bei viešasis sektorius (kavinės, barai, restoranai, maisto prekyba ar gamyba, viešbučiai, kiti verslai, užsiimantys gyvulinės ar augalinės kilmės produktų gamyba, sandėliavimu ar prekyba) privalo vadovautis Lietuvos Respublikos maisto tvarkymo įstatymais bei kitais higienos teisės aktais užtikrinant saugų maisto produktų tvarkymą ir žmonių saugumą. Viena iš sudėtinių dalių yra kenkėjų kontrolės prevencija. Mūsų komanda padės jums, kad kenkėjų kontrolė netrukdytų jūsų verslui.

Vakarų regionas

Kaunas, Alytus, Klaipėda, Mažeikiai, Telšiai, Tauragė

Monika Tamulytė
+370 620 45831
m.tamulyte@bssgrupe.lt

Rytų regionas

Vilnius, Utena, Panevėžys, Šiauliai, Ukmergė

Jurgita Markevičienė
+370 610 44819
j.markeviciene@bssgrupe.lt

Pateikti užklausą

Jei norite pasirūpinti nepriekaištinga patalpų švara, rašykite mums info@bssgrupe.lt arba užpildykite užklausos formą žemiau.