Profesionali dezinfekcija rūko generatoriumi

Kol susirgimų skaičius nemažėja, kovai su virusu rekomenduojame imtis pačių galingiausių priemonių! Profesionali dezinfekcija rūko generatoriumi – greitesnis ir efektyvesnis būdas užtikrinti patalpų švarą ir saugumą.

Rūko generatoriaus privalumai

Greitai veikiantis

Net ir didelę patalpą gali užpildyti per mažiau nei minutę. Mažiau nei po 2 val. nuo dezinfekcijos jau galima naudotis patalpomis.

Užtikrintas rezultatas

Kai dezinfekciją atlieka žmogus, neįmanoma užtikrinti tolygaus visų paviršių padengimo. Rūkas yra išskleidžiamas tolygiai po visą patalpą, todėl ženkliai sumažėja žmogiškų klaidų tikimybė.

Padengia mažiausias ertmes

Veikliosios skysčio medžiagos paskleidžiamos 1–5 mikrono dydžio, todėl nusėsdamos ant paviršių patenka ir į mažiausias ertmes.

Valo orą

Prieš nusėsdamos ant paviršių, dezinfekcinių savybių turinčios medžiagos ilgą laiką išlieka ore ir tuo pačiu dezinfekuoja visą patalpų orą.

Nekenksminga žmonėms

Tai saugi formulė, kuri nesukelia jokių neigamų pasekmių žmogaus sveikatai ir turi itin mažą tikimybę sukelti alerginę reakciją.

Nėra blogo kvapo

Medžiaga nepalieka blogo kvapo patalpose ir nesukelia diskomforto ar nemalonių pojūčių.

Nekenkia paviršiams

Dalis dezinfekcinių medžiagų yra agresyvios ir gali pažeisti jautresnius paviršius. Rūko generatoriui naudojamas užpildas yra saugus ir negadina paviršių.

Mažiau drėgmės

Užpilde yra mažas kiekis skysčio, todėl po dezinfekavimo patalpų drėgmės lygis padidėja nežymiai.

Pateikti užklausą

Jei norite pasirūpinti nepriekaištinga patalpų švara, rašykite mums info@bssgrupe.lt arba užpildykite užklausos formą.